Plastikiniai langai Klaipėdoje

Lietuvos rinkoje plastikiniai langai yra patys populiariausi

Plastikiniai langai Klaipėdoje- sąlyginai nebrangūs, lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai. Plastikiniai langai pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, garso ir šilumos izoliacinėmis savybėmis yra atsparūs aplinkos poveikiui. 

 
Plastikiniai langai Klaipėdoje yra  lengva pritaikyti prie interjero ir eksterjero dizaino sprendimų. Plastikinių langų gamyba tampa paprastesnė, nes šiuolaikinės technologijos leidžia išpildyti įnoringiausių klientų pageidavimus. Langų profiliai laminuojami skirtingomis spalvomis, išraižomi – dažomi suteikiant natūralaus medžio įvaizdį.
Atsižvelgiant į pastarųjų metų reikalavimus, naujai statomiems namams, t.y. energinio naudingumo klasę ( A, A+, A++) mūsų įmonė gali pasiūlyti langus iš tokių gamintojų: “Veka“ (www.veka.com), „Schuco“ (www.schueco.com),  „Koemmerling“ (www.koemmerling.com/en/), „Aluplast“ (www.aluplast.net), „Decco“ (www.decco.eu) ir kitų profilių gamintojų.
Šiuo metu kiekvienas A, A+, A++ klasės namas privalo turėti oficialų dokumentą – sertifikatą, patvirtinantį jo energinio naudingumo klasę. (Lietuvoje oficialiai pripažįstami tik SPSC nustatyta tvarka išduodami pastatų energinio efektyvumo sertifikatai.)
Mūsų įmonė paruoš ir suteiks visus reikiamus dokumentus pasirinktos klasės sertifikatui gauti.
Veka Softline 70
Veka softline 70
2-3 stiklų paketai,
2 sandarinimo tarpinės
U=1,1W (m2/K)
Kommerling 88
Kommerling 88
3 stiklų 56 mm stiklo paketas,
3 sandarinimo tarpinės
U=0,95W (m2/K)
Rw-35 dB
Veka Softline 82
Veka softline 82
3 stiklų 48 mm stiklo paketas,
3 sandarinimo tarpinės
U=0,85W (m2/K)
Rw-34 dB

JRV įmonė savo klientams siūlo  patrauklius, tvirtus, plastikinius langus, atitinkančius šiuolaikinio šilto, šviesaus ir estetiško būsto idėjas. Kokybiški plastikiniai langai – ilgalaikė investicija, užtikrinanti jūsų namų jaukumą ir išskirtinį dizainą.

Plastikinių langų gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir profesionalią įrangą.

Kaip gaminami plastikiniai langai Klaipėdoje?

Plastikinių langų gamyba yra gana sudėtingas procesas, tačiau naudojant kokybiškas ir specialiai atrinktas medžiagas langus pagaminti galima per gana trumpą laiką. 

Langų gamyba reikalauja labai didelio ir kruopštaus pasiruošimo. Visų pirma, reikia atsakingai  išmatuoti keičiamų langų parametrus, įvertinti būsto būklę toje vietoje, kur bus dedami nauji plastikiniai langai. Tik kai bus atlikti tikslūs ir detalūs matematiniai skaičiavimai, tada tik bus pradėti gaminti plastikiniai langai. Kokybiškų langų gamybai reikalinga speciali įranga, kuri padeda pagaminti langą, naudojant naujausias šiuolaikines technologijas. Dažniausiai gaminami plastikiniai langai būna dviejų profilių. Pirmasis profilis išsiskiria tuo, kad  yra ilgaamžiškas. Tokių langų gamyba vyksta be švino medžiagos. Tokio tipo langus dažniausiai renkasi žmonės ypatingai besirūpinantys savo sveikata. Antrasis profilis yra labai aukštos kokybės ir pasižymi geromis izoliacinėmis savybėmis. Šio profilio langai yra ypatingai balti ir turi labai įdomių, išskirtinių formų. Šis profilis labai saugo šilumą jūsų namuose.

Mūsų įmonėje yra gaminami aukštos kokybės plastikiniai langai Klaipėdoje, kurie sulaikys jūsų namuose šilumą šaltu žiemos sezonu bei atlaikys kitas sudėtingas oro sąlygas.

Plastikinių langų privalumai:

  • Atsparūs įvairioms oro sąlygoms. Apsaugo nuo didelio kritulių kiekio bei kaitrios saulės šviesos.
  • Išskirtinis dizainas. Langams yra naudojama nenugludinta tekstūra ir unikali spalva.
  • Saugumas ir ekologiškumas.  Medžiagos naudojamos šių langų gamybai, yra visiškai saugios. Plastikiniai langai visiškai nekenkia jūsų sveikatai, nes yra gaminami iš perdirbamų medžiagų. Tai reiškia, kad jūs taip pat prisidedate prie gamtos saugojimo. 
  • Kaina. Plastikiniai langai yra puikus pasirinkimas, siekiant geros kokybės ir kainos santykio. Tai praktiška investicija, kuri atsiperka. 
  • Ilgaamžiškumas. Lyginant su mediniais langais, plastikas gali ilgą laiką išbūti saulėje, ir neprarasti savo spalvos. O mediena, net jeigu padengta keliais sluoksniais dažų, per laiką nublunka ir praranda savo pirminę spalvą. 
  • Garso ir šilumos izoliacija. Vienas iš didžiausių plastikinių langų privalumų – garso ir šilumos izoliacija. Tai ypač naudinga, jeigu jūsų langai išeina į automagistralę arba judrią gatvę, kurioje yra daug triukšmo.

Susisiekite

    Vardas, pavardė: