Lauko terasos: nuo ko pradėti?

Lauko terasos: nuo ko pradėti?

Pavasarėjant, vis labiau norisi džiaugtis lauko terasų teikiamais privalumais. Džiugu tai, kad terasos nėra tik didžiulių ir prabangių namų atributas; jas populiaru ir patogu įrengti net mažuose sodo nameliuose. Puodelis arbatos vakare ar porcija ledų karštą dieną – tikra atgaiva šeimai. Be to, terasos yra tikras bičiuliškų pasisėdėjimų traukos centras! Norint įsirengti šią universalią kasdienybės užuovėją, svarbu visa tai patikėti profesionalams. Tokiu būdu lauko terasa Jus džiugins ne vienerius metus, be to, darbai vyks greičiau ir sklandžiau. Visgi, daugybę estetinių ir kai kuriuos funkcionalumo sprendimus teks priimti Jums. Pavyzdžiui, kurioje vietoje lauko terasą įrengti yra geriausia.

Užbėgant įvykiams už akių, pasakysime, kad vienareikšmiško atsakymo čia būti negali. Tai tarsi bandymas išgydyti visas pasaulio ligas paracetamoliu. Vieni žmonės mėgsta lepintis saulės šiluma, kiti – ieško atgaivos. Todėl rinkdamiesi tarp šiaurinės ir pietinės namo dalies, įvertinkite saulės padėtį Jūsų namuose ryte, per pietus ir vakare. Žinoma, lietuviškas klimatas toli gražu neprimena tropikų, todėl kažin ar „per daug“ šilumos čia galėtų apskritai būti problema. Tačiau, kaip ir anksčiau buvo minėta, temperatūros pojūtis ir komfortas yra labai subjektyvūs dalykai. Savaime aišku, kad kraštovaizdis bei eismo aktyvumas – tai ne ką mažiau svarbūs prioritetai, planuojantis lauko terasos vietą. Sukvieskite šeimos pasitarimą – vaikų požiūris į tai, kur jie norėtų žaisti, gali būti įkvepiantis ir suteikiantis jiems atsakomybės.

Kalbant apie konkrečias terasų konstrukcijas, paminėsime, kad jų gali būti pačių įvairiausių. Įstiklintų ar pusiau atvirų; su stogu ar be jo. Kolonos, turėklai ir tvorelės, o gal tik terasinių lentų pagrindas po kojomis ir keletas lauko skėčių? Dar vienas svarbus žingsnis – terasinių lentų pasirinkimas. „JRV Brothers“ Jums siūlo pažangų sprendimą: WPC terasines lentas „InoWood“. Jos pasižymi tuo, kad yra itin atsparios drėgmei ir šalčiui, todėl Jums nereikės rūpintis periodiniu lentų impregnavimu ar dažymu. Dailininkai žino, kad net ir puikiausiai nutapytas paveikslas greitai praras savo vertę, jeigu nuolat kabės saulėje ir nebus specialiai nuo to apsaugotas. WPC lentos yra atsparios saulei, todėl mūsų sprendimai yra dar vienas dalykas, kuriuo Jums nebereikės rūpintis. Kadangi mediena yra natūrali gamtos dovana, neapdirbta ji pasižymi pleišėjimu, rakštimis, skilinėjimais ir pan. „InoWood“ tai kelių žingsnių numatymas į priekį, todėl po Jūsų kojomis visada klojame komfortą teikiantį pagrindą saugantį vaikus ar šeimos gyvūnus. Gaminiai iš WPC puikiai tinka lietuviško klimato sąlygoms, nes pasižymi visomis tikro medžio savybėmis, tačiau neturi jam būdingų trūkumų. Medienos bei plastiko kompozitas šiandien galimas vadinti „amžinuoju medžiu“.

Nemažai žmonių šiais laikais yra linkę patys statyti lauko terasas. Visgi jų projektavimas, gamyba ir statyba – tai profesionalo rankų reikalaujantis darbas, kuris garantuos estetiškumą, funkcionalumą ir ilgaamžiškumą bei komfortą Jūsų tvirtovei. Interjero sprendimai paliks laisvę Jūsų kūrybai ir džiugesį dėl to, kad terasos statymo procesas amžiams turės daug jaukių prisiminimų. Mes nekantraujame bendradarbiauti su Jumis, kuriant tvirtovę, kuria galėtume didžiuotis visi. O svarbiausia – didžiuotis ilgai!