Lauko durys: svarbu ir estetika, ir saugumas

lauko durys

lauko durys

Lauko durys - vizitinė namų kortelė, atliekanti ne tik estetinę, bet ir apsauginę funkciją. Nenuostabu, kad dažnas iš mūsų namo apie namo šeimininkus sprendžia vien pažiūrėję į tai, kokios lauko durys yra jų namuose. Kitaip tariant, pagal duris sutinka, pagal protą palydi. Vis dėlto, ar lauko durys turi atlikti vien estetinę funkciją, ar svarbios ir jų funkcijos saugumo atžvilgiu?

Nekokybiškai, atsainiai pagamintos lauko durys yra vagišių džiaugsmas ir lengvas grobis, kadangi patekimas pro jas į namus ar butus nereikalauja nei pasiruošimo, nei daug laiko. Sudėtingesnės konstrukcijos ir kokybiškai pagamintos lauko durys ilgapirščiams sudaro didesnių problemų, tačiau ir jie tobulėja, tad net ir saugiausios lauko durys negali apsaugoti mūsų būsto nuo vagystės ar kitos nelaimės, kuri gali nutikti namuose. Galvojant apie saugumą svarbu ne tik pasirūpinti kokybiškomis durimis, bet ir įsirengti kitas apsaugos priemones (pavyzdžiui, signalizaciją). Nevalia pamiršti ir estetinės durų funkcijos. Galime kurti namo eksterjerą ir investuoti į tai daug laiko ir pinigų, tačiau į bendrą vaizdą neįsiliejančios išorinės durys gali sugadinti visas mūsų pastangas. Tad statant naujas duris ar keičiant senas reikia nepamiršti ir kitų svarbių dalykų - medžiagos, iš kurios bus gaminamos durys (pvz., ar jos bus medinės, ar šarvuotos), kokią spalvą rinksimės (geriau tiktų šviesi ar tamsi, kokio atspalvio), dizainas (ar mums reikės įmantresnio jų vaizdo, ar tiks paprastos, akies netraukiančios durys).
JRV savo klientams siūlo aukščiausios kokybės stiklo pluošto kompozicines VIKKING lauko duris. Estetiniu požiūriu šios durys turi medžio estetiką, pasižymi aliuminio lengvumu, plieno atsparumu bei PVC patvarumu, kartu jos neturi trūkumų, kurie yra būdingi durims, pagamintoms iš šių tradicinių medžiagų. Šios lauko durys yra gaminamos atsižvelgiant į kliento poreikius, jų gamyboje naudojamos pažangios technologijos, kurias saugo tarptautiniai patentai, todėl VIKKING lauko durys yra funkcionalios ir ilgaamžės. Jos taip pat atsparios drėgmei ir besikeičiančioms klimato sąlygoms. Šios durys - puikus pasirinkimas įsirenginėjant savo nuosavą būstą.
Taigi, rekomenduodama įsigyti VIKKING lauko duris JRV komanda užtikrina, kad gausite profesionalų produktą, kuris patenkins net ir pačius sudėtingiausius Jūsų poreikius, o rezultatais tikrai liksite patenkinti. Jeigu turite klausimų rinkdamiesi duris savo nuosavam būstui, drąsiai kreipkitės nurodytais kontaktais - mūsų specialistai atsakys į visus Jūsų klausimus.