Langų dėjimas jūsų namui

Atsižvelgiant į pastarųjų metų reikalavimus naujiems statiniams, energinio naudingumo klasę ( A, A+, A++) – langų montavimas turi būti atliktas namo šiltinimo sluoksnyje. Siūlome keletą langų montavimo būdų šiltinimo sluoksnyje: langų dėjimas ant plieninių konšteinų, stiklo pluošto kronšteinų ir montavimą naudojant Triotherm arba Klima Konform sistemų profilius.

Langų montavimas ant sertifikuotų plieninių kronšteinų

Langų dėjimas atliekamas ant plieninių kronšteinų yra gana nebrangus langų montavimo būdas, kuris leidžia langus išnešti nedideliu atstumu nuo sienos(dažniausiai per lango profilį). Išnešant didesniu atstumu didėja apkrova kronšteinams. Šiuo būdu montuojant langus neužtikrinamas langų sandarumas – difuzinių juostų klijavimas bei sandarinimas montavimo putomis tampa problematiškas. Visa atsakomybė dėl langų sandarumo lieka fasado apšiltintojams. Montuojant šiuo būdu svarbu tinkamai parinkti tvirtinimo elementus kronšteinams, to nepadarius galimi statybinių blokelių įtrūkimai gręžiant ir tvirtinant . Taip pat vienas iš trūkumų renkantis plieninius kronšteinus – „šalčio tilteliai“.

Langų dėjimas ant sertifikuotų stiklo pluošto kronšteinų

Langų dėjimas atliekamas ant stiklo pluošto kronšteinų yra brangesnis langų montavimo būdas lyginant su plieniniais kronšteinais . Stiklo pluošto gaminiai itin tvirti, lengvi, ilgaamžiai, atsparūs karščiui ir šalčiui. Jie net keturis kartus lengvesni nei analogiški gaminiai iš plieno. Stiklo pluoštas pasižymi itin geromis šilumos izoliacijos savybėmis. Tai leidžia išvengti „šilumos tiltelių“. Statant energetiškai efektyvius ar pasyviuosius namus tai ypač aktualu. Tačiau šiuo būdu sumontavus langus išlieka sudėtingas sandarinimo juostų užklijavimas bei sandarinimas putomis.

Langų montavimas naudojant sertifikuotas Triotherm arba Klima Konform sistemas

Langų montavimo paslauga atliekama  naudojant Triotherm arba Klima Konform sistemų profilius yra brangiausias ir efektyviausias langų montavimo būdas.Tai ištobulintos ir išsamiai sertifikuotos sistemos, turinčios visų Europoje statybose reikalaujamų savybių sertifikavimą.
 
Naudojant šias sistemas langų profiliai išnešami ant šiltų aukšto tankio Eps profilių, kurie klijuojami specialiais klijais prie namo sienos ir papildomai tvirtinami specialiais varžtais. Šie profiliai atlaiko didžiules statines apkrovas, galime langus išnešti iki 230mm. Naudojant šiuos profilius užtikrinamas puikus sandarinimas montavimo putomis bei difuzinių juostų klijavimas. Kadangi sumontavus profilius langų išnešimui turime idealias angas, langų sandarinimui galime naudoti multifunkcines juostas (nebereikia montavimo putų, išorinių bei vidinių juostų).
Mūsų įmonės specialistai išsamiai supažindins klientus su pasirinktais langų išnešimo būdais, apskaičiuos reikiamas apkrovas, parinks atitinkamus tvirtinimo elementus, patars ir pakonsultuos, o didžiulę patirtį turintys montuotojai atsakingai ir profesionaliai sumontuos.

Langų gamyba ir montavimas- ne kasdienis namų remonto ar renovacijos darbas. Išmontavus senus langus, reikia paruošti langų perimetro paviršių naujų langų montavimui. Net jeigu langai yra pagaminti iš kokybiškų medžiagų, labai svarbu atitinkamai pasirinkti montavimo paslaugas teikiančius specialistus. Plastikiniai langai pagaminti iš kokybiškų medžiagų nebus sandarūs ir tvirti, jeigu montavimo darbus atliks nekompetetingi specialistai, naudojantys prastas montavimo medžiagas ir įrangą. Taip pat, neteisingai sumontavus jie tampa nesandarūs ir pro plyšius pritraukia į namus orą. Tai lemia pelėsio atsiradimą ant sienų  jūsų namų aplinkoje. O žiemos metu,  pro nesandariai sumontuotus langus galite prarasti net iki 70 % šilumos.

Mūsų komandoje dirba apmokyti ir patirtį turintys langų montuotojai, kurie kokybiškai ir atsakingai, naudojant patvarias medžiagas, sumontuos jūsų namo plastikinius langus.

Susisiekite

    Vardas, pavardė: